23 Липня 2020

Замовити натяжні стелі оптом в арт-студії Seven steli

Замовити натяжні стелі оптом в арт-студії Seven steli

Натяжні стелі оптом з найбільшою фінансовою вигодою для свого гаманця купити пропонує студія Seven steli. Компанія спеціалізується на продажу подібних конструкцій і на їх професійному монтажі в будь-яких типах приміщень. Купувати натяжні стелі оптом набагато вигідніше, ніж в роздріб. Особливо якщо вам необхідно забезпечити установку таких стель для приміщення з великою площею.

Види натяжних стель

Завдяки натяжниv стелям – оригінальним конструкціям з великою кількістю переваг перед звичайними стелями – можна досягти не тільки чудового інтер’єру, але і полегшити подальший догляд за приміщенням. В арт-студії покупець може замовити недорого стелі від провідних європейських виробників.

Установка натяжних стель також гарантовано дозволяє знизити можливі збитки від затоплення з боку сусідів. Це стало можливо завдяки високому відсотку вологостійкості як тканинних натяжних стель, так і плівки з ПВХ.

Сучасні натяжні стелі виготовляються зі спеціальної тканини або полівінілхлориду. Найчастіше використовуються натяжні стелі з ПВХ, вони можуть мати як глянсову, так і матову поверхню. Це дозволяє додати приміщенню певну індивідуальність і витончений стиль. Замовити натяжна стеля оптом ви завжди можете за доступною ціною в інтернет-магазині Seven steli.

Але перш ніж купувати натяжні стелі оптом, необхідно визначитися який матеріал для вас буде найбільш підходящим. Тканинні мають більш високу ціну, але при цьому їх вологостійкість в рази вищі за ті, що виготовлені з ПВХ-плівки. До того ж, тканинний натяжна стеля візуально складно відрізнити від штукатурки.

Істотним мінусом тканинних натяжних стель є їх не особливо різноманітна колірна гамма. Якщо вам необхідно створити оригінальний дизайн для свого інтер’єру, то свою увагу безперечно варто звернути на моделі з ПВХ-плівки.

Особливості монтажу натяжних стель

Тканинні натяжні стелі відрізняються більш простим процесом установки. Для того, щоб забезпечити якісний монтаж таких конструкцій, необхідно спорудити спеціальний каркас під стелею. На нього і проводиться натяжка спеціальної тканини. Варто відзначити, що матеріал для таких стель проходить обробку поліуретаном.
ПВХ натяжні стелі вимагають грунтовної підготовки до монтажу. Попередньо необхідно розігріти приміщення спеціальними пристосуваннями до 70 градусів, що дозволить плівці стати більш еластичною. Після цього, як і в випадку з тканинними стелями, проводиться натяжка плівки на спеціальний профіль.

Переваги арт-студії Seven steli

Арт-студія пропонує не тільки купити натяжні стелі оптом, але також і замовити їх монтаж в таких містах:

  • Хмельницький;
  • Львів;
  • Чернівці.

Доставка придбаних товарів може бути здійснена в будь-яку точку України. У команді працюють справжні професіонали, які виконують свою роботу якісно і швидко. На етапі вибору стель ви також отримуєте максимальне обслуговування.

Компанія пропонує готове полотно для натяжної стелі як в роздріб, так і оптом під замовлення. Каталог сайту натяжних стель оптом в Хмельницькому, Львові та Чернівцях Seven steli здивує кожного покупця різноманітністю натяжних стель від відомих виробників. На всю продукцію надається офіційна гарантія.