Про нас

Привіт! Пропонуємо вам дізнатись якомога більше про нашу компанію “Seven steli”.

Наші досягнення

Ми не створюємо того, чого не бажає бачити клієнт,
не нав'язуємо свої погляди й уподобання, вибір завжди залишиться за тобою
Регіони роботи

Ми одна з кращих фірм по монтажу натяжних стель.

+7 років на ринку

Вже більше семи років нас знають і поважають, за що ми дуже вдячні нашим численним клієнтам.

+650 проектів

Кожен дизайн, який ми створюємо – унікальний, тому що ми студія з індивідуальним підходом до клієнтів.

Принципи нашої роботи

Ми намагаємось дотримуватись не тільки високих стандартів якості у матеріалах, які використовуємо, а й у сервісі також.

Поділись своїми ідеями про те, яким ти бачиш свій майбутній інтр’єр. Ми обов’язково допоможемо з ралізацією задумів.

Якщо ти не можеш визначитися з дизайном, з вибором натяжного полотна та інших деталей – ми сповнені нових ідей і пропозицій.

Нас не лякають обсяги і ступінь складності роботи. Професійне виконання обов’язків є принциповим при будь-яких умовах.

Завжди несемо відповідальність за процес виконання замовлення і кінцевий результат

Ще більше про нас

«Seven steli» постійно розвиває діяльність, збільшує масштаби і охоплює все більше міст України і цьому є чіткий приклад: починали ми з міста Хмельницького, пізніше охопили всю область. Минуло небагато часу і наша фірма вирушила в саме серце Заходу – місто Чернівці і місто Львів. Тепер задовольняємо потреби в монтажі натяжних стель все три області і інші частинки України.

Тільки в нашій студії Вас чекають кращі ціни на першокласні матеріали для монтажу натяжної стелі в Хмельницькому, в Чернівцях і у Львові. Ми надаємо дванадцятирічну гарантію на ПВХ-плівку, яка відповідає всім зазначеним європейським екологічним стандартам, тому Ви можете бути абсолютно спокійними за здоров’я своєї родини і підлеглих.

З кожним днем, тижнем, місяцем і роком все більше приватних і комерційних приміщень вдосконалюють дизайн професійними роботами наших майстрів, які використовують гарпунну систему технології кріплення натяжної стелі. Проблем з розмірами натяжної полотна у нас не виникає: як дилери так і прямі замовники мають можливість отримати ПВХ-плівку потрібного їм формату. Наші стелі надають оригінальності і креативу численним кафе і ресторанах, нічних і спортивним клубам. Від салонів краси і приватних клінік, від бутиків і до навчальних закладів, від танцювальних шкіл, від квартир в багатоповерхівці і до казкового особняка.

 

Матеріали для натяжної стелі, які ми вже тривалий час використовуємо, прекрасно зарекомендували себе на європейському ринку. Натяжні стелі німецького виробника «LACKFOLIE» і «RENOLIT» давно завоювали майже всесвітнє визнання своїм абсолютно чітким зображенням, ідеальною фактурою, привабливим дзеркальним ефектом і багатою палітрою насичених кольорів. Одного білого кольору налічують 7 відтінків, тільки уявіть собі який приголомшливий вибір інших і це тільки від першого виробника!