23 Липня 2020

Переваги та недоліки натяжної стелі.

Переваги та недоліки натяжної стелі.

Скористатися десятилітнім досвідом чи спробувати інновації? Зробити звичайнісінький ремонт чи, може, замовити натяжну стелю? Коли справа безпосередньо стосується ремонту, як не крути, дилеми не уникнути.

Всі ми є індивідами, тому впроваджувати відповідні речі одне-одному не вправі. Безумовно, диктаторство — ні, однозначно ні, саме для нас це зовсім протизаконно, а от просто порадити те чи інше — завжди добре. Саме так вчиняємо ми — команда арт-студії “SevenSteli”. В даній статті ми хочемо трішки розповісти про натяжні стелі, а саме, про їх переваги та недоліки.

 Так, натяжні стелі є чудовим елементом в дизайні будь-якого приміщення (офіси, приватний будинок, котедж чи то квартира). Але чи все те добре, що має гарний вигляд? – Так, друзі, в нашому випадку все добре і вже зараз безмежно хочемо про це розповісти! Ви готові слухати — тоді почнімо!

Мабуть, всі погодяться, якщо розповідь розпочнемо з переваг. Чи не так?

І так, технічні та візуальні переваги натяжної стелі:

пластичність. Завдяки пластичності натяжні стель ідеально підходять новобудовам. Чому? Всім відомо, що нові конструкції мають властивість осідати. На будинок йде навантаження, яке дуже часто супроводжується тріщинами. Так от, друзі, завдяки неймовірній гнучкості Ваша натяжна стеля не змінить форму, не піддасться деформації, не матиме тріщин і Вам на голову не осипатиметься штукатурка зі шпаклівкою.

простота в конструюванні, що дозволяє майстрам заощаджувати час та не спричинить дискомфорту господарям.

стійкість до вологиПВХ полотно не створює конденсат, має стійкість до пари, не втягує вологу а, отже, не є розмножником грибів та плісняви, що надзвичайно важливо. Це чудове покриття в душових, у ванній кімнаті, в приміщенні з басейном, фонтаном і навіть в сауні (витримує до + 80ºС).

вогнестійкість та антитоксичністьНатяжне полотно від “SevenSteli” не піддається горінню, не виділяє токсичних речовин, не накопичує пилюку та не спричиняє алергічних реакцій. Саме через всі ці позитивні якості така стеля небезпечна і для дитячих садочків, і для лікарень, і для Вашої оселі.

стійкістьСтійкість кольору натяжних стель від європейських виробників справді вражає. Все через те, що натяжне полотно не просто пофарбоване зовні, його повністю виготовлено з барвистих складових. Завдяки цьому колір Вашої стелі за будь-яких умов зберігає первинну подобу і з червоного не трансформується в рожевий.

довговічність. Витративши один раз кошти на монтування натяжної стелі Вам не доведеться робити це знову, ну, хіба що захочете новий колір, або ж просто змінити інтер’єр. Вони настільки стійкі, настільки універсальні, що служитимуть, як мінімум 15-20 років, і це документально. Насправді вони набагато витриваліші: практика доводить, що насправді натяжна стеля служить в рази довше.

краса та естетичність. Дизайнерські фантазії є необмеженими і саме натяжна стеля надає креативності та чудово підкреслює будь-який проект.

Як бачимо, переваг достатньо, аби наважитися на монтаж ПВХ стелі. Позитив — це завжди добре, але без недоліків не обійтись навіть в нашій справі. Радує одне: вони незначні, що й зараз доведемо.

Отож, поговоримо про недоліки натяжної стелі:

– неприємний запах протягом кількох днів. Аромат відносимо до недоліків, оскільки це дійсно так, але його короткочасність надає оптимізму. Немає нічого, чого не можна було б виправити, так й цього разу. Ретельне провітрювання приміщення усуває дану маленьку неприємність. Усього декілька днів і неприємний запах зникне, а гарні враження залишаться з Вами.

– при установленні натяжної стелі температурні показники повітря можуть коливатися до +50ºС, що ймовірно, на деякі предмети інтер’єру, позначиться дещо негативно. І якщо Ви зібралися зайнятися проклейкою шпалер — зачекайте, поки відбудеться монтаж стелі, або шпалери повністю висохнуть, аби потім не довелося переклеювати повторно.

– вразливість до гострих предметів. Думаємо, що ніхто не наважиться робити проколи в ПВХ стелі, але все ж стаються різні ситуації, тому застерігаємо: бережіть натяжну стелю від гострих предметів, що можуть проколоти, пошкодити її.

– люстри, точкові ліхтарики. При виборі освітлення, потрібно враховувати деякі моменти: якщо купувати безплафонну люстру, що висітиме менше 40 см від натяжної плівки, то від потужного нагрівання ламп стеля, з часом, може трохи потемніти. Те ж саме відбувається, якщо точкові ліхтарики, що вмонтовані в саму плівку мають потужність понад 40 Вт — полотно у вузькому радіусі також потемніє від великої температури. Отож, до освітлення варто підходити грамотно, та не купувати високовольтні лампи.

– якщо монтувати ПВХ стелю в приміщенні, де буває 0ºС, то довго вона не прослужить, оскільки полотно стає крихким та починає тріскати. Саме тому в неопалювальних приміщеннях варто залишити стелю без оздоблення.

Ось такі справи, така печаль стається, якщо не дотримуватись правил використання НС. Тому, будьмо застережливими самі для себе, аби уникнути неприємностей в майбутньому.

Раді були розповісти Вам щось нове, щось корисне та позитивне. Погуляйте ще на нашому сайті і, обіцяємо, що саме тут Ви здобудете абсолютно правдиву інформацію щодо натяжної стелі!