23 Липня 2020

Особливості плівки для натяжних стель

Особливості плівки для натяжних стель

Полотно для натяжних стель – основна деталь конструкції, яка використовується для поверхневої обробки. Матеріал представлений в двох різновидах:

 • ПВХ-плівка.
 • Поліестерова тканина з просоченням з поліуретану.

Арт-студія Seven steli пропонує купити плівку для натяжних стель оптом. Придбання відразу великої партії допоможе вам заощадити, якщо планується ремонт всієї квартири, великого будинку або кількох кімнат відразу. Також ви можете замовити стелю в Чернівцях з індивідуальним виготовленням.

Технічні характеристики натяжної матеріалу

Якщо ви збираєтеся купити полотно для натяжної стелі, зверніть увагу на ПВХ-вироби. Вони недорогі, але міцні і зносостійкі. Така плівка легко обробляється, що дає можливість виготовляти покриття безпосередньо під замовлення за індивідуальними вимірами.

Чому варто купити плівку для натяжних стель

 • Різноманітний тип поверхні. Найпопулярніші виконання: матове, глянцеве, сатинова. Якщо ви створюєте незвичайний дизайн, зупиніться на перламутровому або напівпрозорому виконанні з додаванням металіка або патини.
 • Ширина продукції може досягати до 5 метрів.
 • Товщина – в межах 0,18-0,4 мм в той час, як у тканинних показник досягає 0,5 мм.
 • Помірна морозостійкість. Купити полотно для натяжної стелі рекомендується через його нормальної реакції на зниження температури. При цьому намагайтеся уникати серйозного похолодання. Якщо термометр в приміщенні опуститься нижче 0, то покриття стане крихким.

Товар в каталозі представлений сучасними виробниками. До всіх позиціях асортименту додаються виробничі сертифікати якості. Ви зможете купити натяжні стелі оптом  з офіційною гарантією.

Переваги полотен для стелі оптом

Оздоблювальний матеріал – сучасне рішення, яке допомагає приховати недоліки стельової конструкції.

Чому варто купити плівку для натяжних стель:

 1. Вона легко очищається і миється. Під час процесу можна використовувати засоби з високим вмістом хлору.
 2. Не конденсує і не пропускає вологу. Підходить для розміщення в санвузлах.
 3. Обробляється спеціальним антибактеріальним просоченням, яка усуває і не вбирає неприємні запахи.
 4. Купити плівку для натяжних стель варто тому, що вона не підтримує горіння (за стандартом М1) і не пропускає пил.
 5. Поглинає сторонні звуки.
 6. Витримує серйозні механічні навантаження (крім ріжучих).
 7. Ефективно приховує недоліки стелі і ховає комунікації.

Завод натяжних стель, який є офіційним постачальником інтернет-магазину, пропонує товар, 1 квадратний метр якого важить до 220 грам. Матеріал не виробляє статичну електрику, тому до нього не притягується пил. Купити плівку для натяжних стель, перш за все, рекомендується тим, хто проживає в багатоквартирних будинках. У разі затоплення конструкція відстібається і накопичена рідина – виливається. Технічні характеристики матеріалу при цьому залишаються колишніми.

Установка обробної системи

Якщо вам потрібні натяжні стелі, оптом вони запропоновані в студії Seven steli. Технологія фіксації – за допомогою алюмінієвих профілів. Щілина, яка утворюється між стіною і стельової зоною закривається пластиковою заглушкою. При цьому виключається провисання і деформація.

Купити плівку для натяжних стель в каталозі ви зможете з доставкою по Чернівцям, Львову, Хмельницькому та інших куточках країни. Фахівці арт-студії допоможуть вам з розрахунками продукції згідно з вашим проектом приміщення.