23 Липня 2020

Натяжні стелі від виробника у Львові та Чернівцях.

Натяжні стелі від виробника у Львові та Чернівцях.

Натяжні стелі в Чернівцях, Львові та у всій Україні ми пропонуємо за неймовірно доступними цінами. Запевняємо, краще ніж у нас співвідношення ціни та якості не знайдеться. Абсолютно надійне натяжне полотно європейських виробників усього від 170 грн/м². Із “SevenSteli” ремонт у Вашому приміщенні виглядатиме бездоганно протягом багатьох років та ще й так, що сусіди та колеги позаздрять.

“Севен стелі” – це чудове поєднання фактур та кольорів, що обов’язково припаде Вам до душі. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти: від малого – до великого, від бюджетного й до затратного. Найнезвичніший фотодрук, графіка, ефект зоряного неба, флора і фауна різної фактури (мат, сатин, глянець). З полівінілхлоридною плівкою ми виконаємо будь-які забаганки за надзвичайно короткі терміни.

Глянцева фактура чудово підкреслить вітрини в магазинах модного одягу, а сатин — жіночу кімнату. Звичайно, ціни дещо коливаються в залежності від виробника, фактури та складності монтажу, але повірте, воно того варте!

Переваг над іншими, дешевшими виробниками достатньо, зокрема:

– легкість та простота очищення;

– широкий вибір відтінків: холодні та теплі, світлі та темні;

– вогнестійкість, що надзвичайно важливо. Наша ПВХ плівка не загориться і Ви можете перевірити це власноруч;

– стійкість до вологи. Не утворює конденсату та не поглинає вологу;

– гнучкість, що дозволяє виконувати монтаж швидко та якісно, за методом гарпунної системи;

– стійкість кольору, що дозволяє протягом багатьох років милуватися дизайном.

Це лише частина переваг натяжної плівки від “SevenSteli”, про які детальніше ми описуємо ттутФото наших робіт представлені в окремому підрозділі.  Обравши нас Ви не пошкодуєте, адже чудові барви натяжної стелі милуватимуть око десятки років. Ми співпрацюємо по всій території України, зокрема Львівська, Чернівецька та інші області, тому пишіть нам, дзвоніть за вказаними номерами телефонів та отримайте консультацію від наших провідних майстрів цілком безкоштовно!

Завжди Ваші арт-студія “SevenSteli”.