23 Липня 2020

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському та Хмельницькому пропонуємо за найвигіднішою ціновою політикою. Усього від 170 грн за квадратний метр абсолютно якісного ПВХ полотна від європейських виробників.

«SevenSteli» в Кам’янець-Подільському, Хмельницькому та області (Красилів, Старокостянтинів, Волочиськ, Городок та ін.) надає грамотних спеціалістів, які обов’язково безкоштовно проконсультують, порадять кращий варіант та допоможуть визначитися у найскладнішому виборі.

«Seven» – це чимале різноманіття фактур та кольорів, чудове поєднання графіки та фотодруку. З нами Ваша стеля заграє новими відтінками, що дивуватимуть бездоганною стійкістю, гарантійною якістю. Від малого – до великого, від темного й до світлого, від землі й до небес, від реалії – до фантазій…зуміємо виконати будь-який дизайн Вашої стелі!

Ми використовуємо витривалі фактури полівінілхлоридних плівок глянцевогоматового та сатинового покриття, що не спричинять проблем ні при монтажних роботах, ні процесі догляду. Оберіть на власний розсуд та за особистими вподобаннями кращий варіант сатиновоїматової чи глянцевої стелі, що відмінно підкреслить елементи інтер’єру в приміщенні.

Як в Кам’янець-Подільському, Хмельницькому так і в будь-якому іншому місті України Севен Стелі слідкує за якістю, компетентністю та термінами виконання монтажних робіт. Тому, запевняємо Вас, що все пройде на відмінному рівні.

В нашій справі головне якість, стійкість та витривалість, саме тому ми використовуємо натяжне полотно від торгових марок Renolit, Lackfolie, Polyplast – це добре відомі, поширені європейські бренди, що пропонують замовнику хороший баланс ціни і якості. Завдяки широким триметровим рулонам ми маємо можливість здійснювати безшовне проектування. Але, друзі, якщо Ви бажаєте додати приміщенню/кімнаті якомога більше відтінків та яскравих кольорів – це зовсім не проблема, виконуємо й такі бажання.

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському, Хмельницькому та в інших містах області від «SevenSteli» – це гарантія стилю і якості виконання за доступною ціною, і нам не потрібно Вас в цьому переконувати словами, просто подивіться фотогалерею наших робіт в розділах  «Наші клієнти» та «Портфоліо»  і все й так стане зрозуміло.