Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Чому так популярна плівка для натяжних стель

Найчастіше при ремонті використовується саме плівка ПВХ для натяжних стель, яка має привабливий вигляд і обходиться дешевше тканинного полотна. Крім цього, матеріал здатний утримувати вологу і приховує всі недоліки стелі.

Переваги та основні характеристики плівки

Основою будь-якого плівкового полотна є полівінілхлорид (ПВХ). Даний матеріал здатний сильно розтягуватися при нагріванні, саме тому під час монтажу використовується теплова гармата.

 

Плівка для натяжних стель має товщину всього 0,3 мм, але при цьому володіє надзвичайною міцністю і здатна витримувати значні навантаження навіть в області зварних швів. Ця характеристика полотна особливо актуальна в разі затоплень сусідами зверху.

Чому натяжна стеля – це зручно

Основні причини, за якими при ремонті рекомендується купити плівкові натяжні стелі:

  • плівка має привабливий зовнішній вигляд і створює ідеально рівну поверхню;
  • на стелі від компанії Seven steli дається гарантія 12 років;
  • монтаж здійснюється протягом 1-2 днів;
  • всі матеріали проходять антисептичну обробку і є безпечними для людини.

Крім цього, плівка практично не вимагає догляду – її достатньо раз на рік протирати вологою безворсовой тканиною. Але незважаючи на міцність при розтягуванні, потрібно пам’ятати, що плівку легко пошкодити гострим предметом, тому при збиранні потрібно бути акуратним.

Який буває плівка для натяжних стель

Найпопулярнішими при ремонті довгий час вважалися глянцева і дзеркальна плівки, які характеризуються здатністю відображати предмети. Ці види полотна особливо актуальні для маленьких кімнат, тому як візуально розширюють простір.

Однак дзеркальна плівка для стелі підходить не під будь-який інтер’єр, тому в каталозі представлені інші варіанти фактури:

Матові. За зовнішнім виглядом стелю нагадує ідеально рівну оштукатурену поверхню, повністю позбавлену блиску.
Сатинові. Це щось середнє між глянсовою і матовою поверхнею, але на відміну від матованого полотна, сатин здатний відбивати світло.
Вигідно замовити готове полотно для натяжної стелі в арт-студії Seven steli

Компанія Seven steli пропонує готові натяжні стелі від виробника оптом і в роздріб. Доставку в Україні можна замовити в будь-яке місто. За 7 років роботи фахівці арт-студії створили велику кількість індивідуальних дизайнів. Купити полотно з установкою можна в Чернівецькій, Львівській і Хмельницькій областях.

У каталозі представлено більше 100 кольорів глянцевого полотна, тільки біла плівка – в семи відтінках, тому кожен зможе підібрати для себе ідеальний колірний варіант.

Крім стандартних фактур, в асортименті є оригінальні варіанти полотен:

  • Колір металік. Ідеально підкреслює сучасний інтер’єр.
  • Напівпрозора плівка. Нагадує матове скло.
  • Замшеве полотно. Виглядає оригінально і стане прикрасою будь-якого приміщення.

Установка натяжної стелі виконується після попередніх вимірів. У компанії Seven steli можна замовити створення складних форм і монтаж на будь-яких площах. На матеріал і роботи дається гарантія терміном 12 років.