Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Як замовити

 Якщо Ви вже погуляли сторінками нашого сайту, то, безперечно, багато дізнались про арт-студію “Seven Steli”, що є одними з кращих на українському ринку в роботі з натяжними стелями. Чимало згадували, багато розповідали, але про здійснення замовлення та сам процес оформлення заявки ще не повідали. Прямо зараз розказуємо та показуємо детальну процедуру оформлення замовлення!

Натяжні стелі в Хмельницькому, Чернівцях, Львові та в інших куточках України від компанії “Seven Steli” досить просто замовити згідно зображеної схеми:

замовити встановлення натяжної стелі

 Етапи замовлення натяжної стелі:

1. Оберіть фактуру (глянцеве, матове чи сатинове покриття) та уважно передивіться каталог кольорових зразків. Якщо Ви не можете визначитись — спеціалісти “Seven Steli” допоможуть підібрати відтінок, що найбільше підійде Вашій кімнаті, офісу за телефоном     38 (098) 177-66-86, 38 (097) 046-18-11.

2. Виїзд майстра-замірника на місце призначення. Не завжди замовник може надати вірні і точні розміри стелі тому, аби уникнути претензій та конфліктів, довіртесь краще нам. Дана послуга є абсолютно безкоштовною! Потрібно враховувати масу нюансів, в яких досконало може зорієнтуватися лише професіонал. Як тільки все вірно прораховано, замовника зорієнтували в ціні і його все влаштовує, можна переходити до наступного етапу.

3. Коли стає все зрозумілим, нарешті можна приступити до оформлення замовлення. Наші фахівці уважно вислухають та, за потреби, запропонують кращі професійні варіанти. Оформити заявку можна за номером телефону 38 (098) 177-66-86, 38 (097) 046-18-11 або у самого замірника.

4. Найважливіші пункти роботи виконано і тепер переходимо до фінансової частини. Передоплата (аванс) за роботу з натяжною стелею передбачає індивідуальний розрахунок за взаємною згодою. Ми поважаємо можливості кожного клієнта, тому йдемо на поступки у фінансових справах. Ми працюємо за передоплатою, оскільки повинні мати гарантію того, що наш клієнт не відмовиться від замовлення, коли вже здійснено пряму закупку матеріалів, коли ПВХ-плівку виготовлено спеціально під даний об’єкт і вся команда цілком готова до виконання роботи. Ми розуміємо Вас, тому просимо бути об’єктивними до наших працівників.

Передоплата передбачає лише відсоток від суми замовлення. Цілковитий розрахунок здійснюється тільки по завершенню виконання роботи.

5. Як тільки аванс внесено ми приступаємо до виконання заявки: готуємо до роботи натяжну плівку, призначаємо на об’єкт спеціалістів, що пильно, якісно виконують установку за максимально короткі терміни.

6. Після установки замовник приймає роботу, а фірма “Seven Steli” зобов’язується здійснювати технічну підтримку протягом усього терміну дії гарантії на натяжну стелю.

Ось і все, шановні клієнти, все досить просто, як ми й описували на самому початку. Чекаємо Ваших дзвінків та замовлень за телефонами 38 (098) 177-66-86, 38 (097) 046-18-11. Також можливи зробити замовлення за допомогою кнопки Перезвоните мне и On-Line заявка.

“Seven Steli” – з нами швидко та якісно.