Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Види натяжних стель, які ви зможете придбати у Львові

Натяжні стелі у Львові від виробника

Натяжні стелі у Львові від виробника – практична і універсальна обробка стельової конструкції для дому та квартири. Представлене виріб приховує всі недоліки, створюючи рівне і стильне покриття. Арт-студія Seven-steli представляє в продажу підвісні стелі (Львів) з різноманітною фактурою і матеріалом підстави. Фахівці компанії надають послугу підбору і монтажу в місті і ближніх регіонах.

Натяжні стелі Львів: різноманітність моделей

Класифікація всіх оздоблювальних елементів здійснюється за такими характеристиками:

  • Тип полотна.
  • Варіанти фактур.

Залежно від особливостей будови визначають яким буде монтаж натяжних стель (Чернівці, Львів, Хмельницький). Фахівці використовують дві системи кріплення: гарпунну і пріщепочную. Перша має на увазі використання спеціального багета, а друга – конструкційної «прищіпки».

Які натяжні стелі Львів вибрати за типом полотна

В каталозі арт-студії ви зможете замовити недорого з установкою по Україні такі різновиди продукції:

  • Плівкові. Розтягуються при впливі теплового потоку. Максимальна ширина – 2 метри. ПВХ-основа якісна, тому зварні шви на поверхні неможливо помітити. Така натяжна стеля Львів еластичний. Він витримує серйозні механічні навантаження. Вартість виробу при цьому залишається доступною, а варіація фактур – необмежена.
  • Тканинні. Монтаж натяжних стель (Чернівці, Хмельницький, Львів) такого типу виконується «холодним» методом. Максимальна ширина полотна – 5 метрів, що спрощує розміщення стельового настилу.
  • Продукція – міцна і довговічна. Натяжні стелі Львів можна перефарбовувати. Вони витримують до 5 фарбувань. Після цього матеріал рекомендується замінити.

Доступні варіанти фактур

Обробка повинна повністю відповідати інтер’єру. У каталозі компанії представлені наступні моделі стельового покриття:

  • Глянцеві. Головна їхня перевага – віддзеркалення світла. Це робить приміщення набагато світліше і візуально піднімає стелю. Виробляються виключно на ПВХ-основі. За ними легко доглядати. Поверхня не притягує і не накопичує пил. Це відмінна альтернатива для будь-якої кімнати, а особливо – для кухні та санвузли.
  • Матові. Представлені на глянцевому і тканинній основі. Головні переваги – універсальність, схожість з класичною стельової конструкцією. Незважаючи на те, що матова основа не дає відображення предметів, вона відмінно відбиває світло, що візуально збільшує простір. Підходять для класичних і сучасних інтер’єрів. Якщо ви хочете встановити матові натяжні стелі Львів, – ціни на них найдоступніші.

Перед замовленням оціните стилістику інтер’єру і перегляньте портфоліо студії. При необхідності фахівці компанії допоможуть вам підібрати обробку, яка впишеться в обстановку, приховає недоліки і буде недорого коштувати.