Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Студія монтажу та продажу натяжних стель

На сьогоднішній день ринок пропонує широкий вибір натяжних стель, які задовільнять будь-якого покупця та доповнять любий дизайн. Seven арт студія пропонує вам не лише продаж товарів для натяжних стель, ми пропонуємо кваліфіковану роботу, яка задовільнить кожного.

 

Студія монтажу та продажу натяжних стель

Монтаж натяжних стель різної важкості

Монтаж натяжних стель залежить від:

  • Способу кріплення та матеріалу, монтаж плівкових та тканинних стель відбувається по різному. Тканинні натяжні стелі можна установлювати з допомогою таких варіантів як клиновий, коли встановлюється спеціальний багет та кліпсовий, кріплення стелі відбувається з допомогою спеціальних кліпс, які кріпляться до багету, проте потрібно з точністю до 1мм відрізати крій. Для плівкових стель існують клинові, кліпсові та гарпунні способи кріплення. Гарпунний варіант можливий лише для кріплення плівкових стель. Суть якого полягає у викроєнні плівки на 5-7% менше необхідного. Потім по периметру полотна кріпляться потовщення по краю, які заміняють ці 5-7%.
  • Площі приміщення. Чим більша площа, тим складніший монтаж стелі, тому що: полотно для стелі важке, тому чим більший периметр роботи, тим складніше його закріпити. Якщо площа роботи занадто велика, то для установки натяжної стелі потрібна допоміжна опора, що ускладнить та зробить дорожчим монтаж натяжних стель у Хмельницькому.
  • Наявності чинників, які заважають монтажу – це люстра, кути, труби, також сюди відноситься декоративні вставки, спайки кольорів чи внутрішні вирізи.
  • Кількість рівнів натяжної стелі – це найважливіший фактор монтажу натяжних стель у Львові, тому що рівні не просто розташовані один за одним, а між ними встановлюються підсвічування, що збільшує вартість монтажу стелі.

Чому варто обирати нас

  • Так як ми довго працюємо на ринку, ми знаємо, які постачальники надають якісний товар за вигідними цінами.
  • Ми йдемо вам на зустріч і пропонуємо невисоку ціну та якісну роботу.
  • У нас працюють спеціалісти з великим стажем у роботі з натяжними стелями.
  • Ми здійснюємо доставку в будь який куточок України.