Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському

4

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському та Хмельницькому пропонуємо за найвигіднішою ціновою політикою. Усього від 170 грн за квадратний метр абсолютно якісного ПВХ полотна від європейських виробників.

«SevenSteli» в Кам’янець-Подільському, Хмельницькому та області (Красилів, Старокостянтинів, Волочиськ, Городок та ін.) надає грамотних спеціалістів, які обов’язково безкоштовно проконсультують, порадять кращий варіант та допоможуть визначитися у найскладнішому виборі.

«Seven» – це чимале різноманіття фактур та кольорів, чудове поєднання графіки та фотодруку. З нами Ваша стеля заграє новими відтінками, що дивуватимуть бездоганною стійкістю, гарантійною якістю. Від малого – до великого, від темного й до світлого, від землі й до небес, від реалії – до фантазій…зуміємо виконати будь-який дизайн Вашої стелі!

Ми використовуємо витривалі фактури полівінілхлоридних плівок глянцевого, матового та сатинового покриття, що не спричинять проблем ні при монтажних роботах, ні в процесі догляду. Оберіть на власний розсуд та за особистими вподобаннями кращий варіант сатинової, матової чи глянцевої стелі, що відмінно підкреслить елементи інтер’єру в приміщенні.

Як в Кам’янець-Подільському, Хмельницькому так і в будь-якому іншому місті України Севен Стелі слідкує за якістю, компетентністю та термінами виконання монтажних робіт. Тому, запевняємо Вас, що все пройде на відмінному рівні.1

В нашій справі головне якість, стійкість та витривалість, саме тому ми використовуємо натяжне полотно від торгових марок Renolit, Lackfolie, Polyplast – це добре відомі, поширені європейські бренди, що пропонують замовнику хороший баланс ціни і якості. Завдяки широким триметровим рулонам ми маємо можливість здійснювати безшовне проектування. Але, друзі, якщо Ви бажаєте додати приміщенню/кімнаті якомога більше відтінків та яскравих кольорів – це зовсім не проблема, виконуємо й такі бажання.

Натяжні стелі в Кам’янець-Подільському, Хмельницькому та в інших містах області від «SevenSteli» – це гарантія стилю і якості виконання за доступною ціною, і нам не потрібно Вас в цьому переконувати словами, просто подивіться фотогалерею наших робіт в розділах «Наші клієнти» та «Портфоліо» і все й так стане зрозуміло.