Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Монтаж натяжних стель: технології

Придбати плівку для натяжних стель

Натяжні стелі в Чернівцях – зручна конструктивна обробка, яка приховує недоліки і підходить під будь-яку інтер’єрну стилістику. В каталозі Seven-steli представлені якісні полотна від виробника в різноманітній кольоровій гамі і фактурі. Фахівці арт-студії допомагають не тільки з вибором пристосування, але і з установкою. Монтаж натяжних стель в Хмельницькому, Чернівцях та Львові виконується за технологією, яка відповідає конструкційним особливостям приміщення.


Методи закріплення полотен

Монтаж натяжних стель в Чернівцях здійснюється одним з трьох способів. Кожен має свої особливості, тому метод підбирається індивідуально під характеристики стельових конструкцій.

Гарпуна технологія

Методика передбачає розміщення профілю, який кріпиться до стін. Натяжні стелі в Чернівцях в цьому випадку оснащуються спеціальними пластиковими гачками «гарпунами». Вони сприяють закріпленню полотнища після його натяжки.

  • Переваги – надійність і довговічність. Всі складові конструкції міцно фіксуються, тому ви не зіткнетеся з проблемою провисання або відшарування.
  • Недоліки – такий спосіб підійде тільки для виробів з ПВХ-основою.


Клинова технологія

Натяжні стелі (Чернівці) доповнюються пластиковим клином. Він забезпечує надійний затиск матеріалу в алюмінієвому П-профілі.

Основний плюс такого підходу – збереження висоти і мінімальний відступ від перекриттів (максимум 2 сантиметрів). Якщо ви плануєте замовити клинове розміщення, то працюйте виключно з кваліфікованими фахівцями. Співробітники Seven-steli виконають все правильно, що захистить вас від провисання полотна.


Кліпсова технологія

Підходить тільки в тому випадку, якщо натяжні стелі в Чернівцях на тканинній основі. Має на увазі розміщення пластикового профілю з фіксацією за принципом кліпси. Край полотна поміщається в спеціальну щілину і затискається прищіпкою. Основні переваги методу:

  • Простота розміщення.
  • Немає необхідності закривати зазор стельовим плінтусом.
  • Якщо ви купуєте натяжні стелі Львів, проконсультуйтеся з майстром, щоб вибрати правильний підхід до установки.

Співпраця з арт-студією

Замовляючи натяжні стелі, ціна в Чернівцях – не єдиний фактор, на який потрібно звертати увагу. Важливо, щоб фахівець зміг приїхати і зробити відповідні заміри. Співробітники компанії надають таку послугу. Під час виїзду проводиться комплексний огляд зони обробки, знімаються всі виміри, проводиться розрахунок матеріалів і складається детальний прайс.


Замовник самостійно вибирає натяжні стелі в Чернівцях, орієнтуючись на тип фактур і колірну гамму. У каталозі представлені моделі з класичним і змішаним принтом, графічним дизайном.

Для монтажу використовують сучасне обладнання, яке гарантує надійність закріплення. Натяжні стелі в Чернівцях швидко встановлюються. Висока якість матеріалу забезпечує стильний і лаконічний зовнішній вигляд. З каталогу ви зможете вибрати матеріали оптом з доставкою по всіх регіонах України.