Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Каталог

Для виготовлення натяжних стель арт-студія «SevenSteli» використовує ПВХ плівки надійних європейських виробників (LACKFOLIE і RENOLIT). Натяжне полотно від нашої фірми доступно в 6 варіантах, виберіть будь-який, на власний смак. Глянцева поверхня, матова, перламутр і сатин, колір металік, створимо навіть галактичний простір. Кольорова гамма надзвичайно велика, більше 100 відтінків, які Ви можете подивитися прямо зараз. Хороша еластичність матеріалів дозволяє виконати будь-які бажання клієнтів, незалежно від конструкції стелі.

Глянцева натяжна стеля додасть дзеркального ефекту, збільшить простір, а світлі тони візуально пом’якшать приміщення. Якщо віддаєте перевагу темнішим тонам — сила віддзеркалення збільшується, таким чином можна виділити окремі елементи декору.

Любите класику — виберіть матову натяжну стелю. Вона не надто виділяється в інтер’єрі і тому не відводить погляд від важливіших конструкцій, а лише підкреслить достоїнства кімнати. Матові стелі не дають відблисків, тому приміщення залишається саме в таких тонах, як Ви й задумали.

Перламутрова плівка має властивість плавного переливання відтінків. Якщо порівняти з глянцевою поверхнею, то перламутр немає такого сильного відображення, хоча відблиски виглядають теж чудово.

Сатин завжди в тренді, це прекрасний варіант для будь-якого дизайну. Ідеально гладка поверхня з легкою атласною віддачею додасть інтер’єру благородства. Унікальність сатинової стелі в тому, що як при денному світлі так і при штучному вона має різний відтінок.

Якщо оберете колір металік, він надасть додаткової щільності стелі та ефект глибини самого кольору. Будь-яке підсвічування впливає на вигляд, наприклад, без підсвітки стеля здається злегка лаковою, але відображення має не чітке. Натяжні стелі з металевим ефектом чудово підходять дизайну в стилі хай-тек.

Хочете відчути себе в космосі — виберіть галактик. Це ПВХ полотно темно-синього кольору з дрібними вставками хрому. Ідеальний варіант для «зоряного неба». Якщо підсвічування розмістити правильно, то частинки хрому дійсно виглядатимуть так, наче Ви маєте вдома власні зорі. Таким чином Ваш стеля здобуде незвичайний та унікальний вигляд.

Прямо тут Ви можете подивитися приблизні варіанти кольорової гами різних фактур. Звичайно ж, в електронному варіанті вони не можуть ідеально збігатися зі справжнім кольором, тому, краще зверніться до нас особисто і в натуральному вигляді подивіться весь барвистий перелік.

Натяжные потолки - цветовая палитра