Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Дзеркальні натяжні стелі, або як зробити інтер’єр стильним

При ремонті кожен намагається підібрати такі оздоблювальні матеріали, щоб отримати привабливий і стильний інтер’єр. Натяжні дзеркальні стелі дозволяють не тільки візуально збільшити невеликі кімнати, але і створюють незвичайні оптичні ефекти.

Відмінності від стандартного глянцю

В першу чергу, дзеркальне полотно відрізняється більшою відбивною здатністю, ніж глянсове. У порівнянні з цим дзеркалом, плівка набагато безпечніше, оскільки не може розбитися, легше, практичніше і коштує недорого.

Стандартні дзеркальні стелі збираються з декількох елементів, між якими залишаються видні стики, але плівка утворює ідеально рівну поверхню. Дзеркальні натяжні стелі монтуються таким же способом, як і звичайні полотна. Головною відмінністю є наявність відображає покриття.

Переваги відбиває

Здатність плівки відображати предмети в кімнаті дозволяє візуально підняти стелю і збільшити обсяг приміщення в цілому. Найчастіше подібні полотна використовуються у вітальнях, їдальнях, фойє і навіть у ванних кімнатах.

Дзеркальні натяжні стелі ідеально підійдуть для приміщень, позбавлених сонячного світла, тому як зможуть наповнити освітленням навіть найвіддаленіші темні кути. Крім цього, світло від кожної лампочки завдяки відображенню в дзеркальному полотні збільшується вдвічі, що дозволяє заощадити на електриці.

Інша важлива перевага – відсутність ймовірності появи конденсату на полотні, що дозволяє встановлювати плівку на стелю в кімнатах з підвищеною вологістю.

Що стосується недоліків, то особливості дизайну кімнати з дзеркальною стелею зобов’язують підтримувати ідеальну чистоту, тому як безлад відразу буде відображатися і подвоюватися.

Натяжні стелі: виробник №1 в Україні – арт-студія Seven steli

Головний девіз компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта. У роботі використовуються тільки якісні матеріали від європейського виробника. На складі завжди доступний великий вибір полотен в різних відтінках.

Якщо потрібно купити все для натяжної стелі, можна зателефонувати консультантам компанії, які допоможуть підібрати необхідні деталі і аксесуари. Крім продажу полотен, арт-студія Seven steli займається їх монтажем. Клієнти можуть вибрати потрібний стелю з установкою, отримавши гарантію на матеріали та роботу терміном 12 років.

Вибір і установка полотна

Людині без досвіду досить складно правильно розрахувати площу стелі. Замовляючи натяжну конструкцію в арт-студії Seven steli, клієнти спочатку отримують консультацію щодо вибору підходящого полотна, потім фахівці компанії приїжджають за адресою для проведення замірів.

Якщо здається, що однотонний стеля – це нудне рішення, можна виконати криволінійний спай полотен. Таке рішення дозволяє комбінувати кілька кольорів і фактур, імітуючи багаторівневу конструкцію без втрати висоти. Наприклад, добре буде виглядати подібне поєднання: дзеркальний натяжна + стелю з напівпрозорого полотна.