Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Дилерам

сотрудничество-натяжные-потолки-2

Арт-студія Seven Steli — компанія, яка встигла завоювати довіру людей, та впродовж багатьох років активно розвивається на внутрішньому ринку. Ми готові до нових відкриттів, завжди раді співпраці. Про досягнення фірми та переваги серед конкурентів розповідаємо на сторінці Про Нас, а тут і зараз відкриваємось абсолютно з нової сторони.

Компанія “Севен стелі” постійно шукає партнерів по всій Україні (найбільше зосереджуємось на території Хмельницької, Чернівецької та Львівської області), задля плідної співпраці. Якщо Ви маєте потенціал та прагнення побудувати успішний бізнес — наші двері для Вас відкриті. Ми цінуємо та поважаємо партнерів, тому, якщо Ви є приватним підприємцем, офіційно зареєстрованою фірмою, що готова до тривалої, взаємовигідної співпраці — для Вас завжди знайдуться вигідні пропозиції в нашій компанії.

Чому варто обрати саме нас.

Seven Steli — це надійний партнер, який вміє долати складності, вміє працювати з клієнтами, цінує співпрацю та до кожного партнера має індивідуальне ставлення. Фірма гарантує якість комплектуючих для натяжних стель. Ми постійно оновлюємо, збагачуємо асортимент, удосконалюємо обладнання та поліпшуємо умови співпраці. Високоякісна ПВХ-плівка від європейських постачальників завжди задовольняє бажання клієнтів, а це, зауважте, чималий плюс. Незліченна кількість кольорів, різноманіття фактури, неординарність фотодруку та графічних зображень приємно здивує і допоможе здобути чимало клієнтів. Ми пропонуємо співробітництво на вигідних умовах: чудова якість та неперевершений вигляд за доступною ціною!

Якщо Ви співпрацюєте зі студією Seven Steli — бізнес автоматично стає успішним. Це справді так, адже все раніше зазначене дійсно правда і ми готові Вам довести.

Переваги, які Ви отримуєте від співпраці з арт-студією Seven Steli:

* абсолютно безкоштовні консультації;

* обов’язково проводимо безкоштовне навчання;

* надаємо технічну допомогу партнерам у виконанні складного дизайну натяжної стелі;

* до Ваших послуг навчальна література від Seven Steli;

* допомога провідних спеціалістів в оформленні документації;

* допомога нашої компанії в процесах реалізації товарів/послуг;

* надання повного каталогу можливих варіантів дизайну, кольорових забарвлень та фактур натяжного полотна;

* висока якість фотодруку, стійкість кольору;

* швидка доставка та контроль за якістю замовлення;

* чіткий контроль за доставкою замовлення гарантуємо!

* прийнятні ціни;

* 12-річна гарантія.

сотрудничество-натяжные-потолки

Навчання від арт-студії Seven Steli:

Навчаючись у нас Ви отримаєте і теоретичні і практичні знання. Багаторічний досвід нашої компанії збагатить навички у процесі роботи з натяжними стелями. Після проходження теоретичної частини наші дилери отримують можливість виїзду на об’єкт для здійснення процесу виконання замовлення, де вже, безпосередньо, проходить практична частина навчання з монтажу натяжного полотна.

Ви навчитеся:

* вести діалог з потенційними клієнтами;

* вірно проводити розрахунки;

* правильно здійснювати заміри натяжної стелі;

* здійснювати загальну підготовку стелі до подальшої роботи;

* користуватися обладнанням для монтажу ПВХ-плівки;

* монтувати кріплення каркасу;

* здійснювати монтування натяжного полотна, виконувати обводи труб, різноманітні вставки, круги;

* вмонтовувати ліхтарика, точкові і центральні світильники, вентиляційну систему та систему сигналізації.

Дилери також можуть придбати в нашій фірмі обладнання та інструменти для кріплення каркасу і монтажу натяжної плівки. Для цього лише варто зателефонувати за номерами або скористатися кнопками на Головній “Online заявка” чи “Зателефонуйте мені” і наш менеджер грамотно розповість про всі можливості для Вас.

Керівник оптового відділу:

  • +38(097)-62-62-823

Seven Stelі — ми допоможемо Вам заробляти більше!