Seven-steli
38 (098) 177-66-86

3D натяжні стелі в арт-студії Seven steli

3д натяжні потолки в ХмельницькомуСучасний натяжна стеля – це спеціальна конструкція, яка закріплюється на профілі з металу або пластику під основною стелею. Це дозволяє з легкістю приховати будь-які недоліки і нерівності стель без зайвих фінансових витрат. Завдяки натяжних стель «Севен» кожен має можливість створити для свого будинку неповторний, індивідуальний інтер’єр.


Арт-студія Seven steli починала розвиток своєї діяльності в Хмельницькому, але вже зараз скористатися послугами компанії можуть жителі Львова та Чернівців. У штаті працюють професіонали своєї справи, які виконують роботу не тільки якісно, ​​але і швидко. У каталозі студії ви можете знайти якісні 3D натяжні стелі оптом. Така продукція створюється шляхом фотодруку.


Різновиди натяжних стель і особливості монтажу

Зараз натяжні стелі виготовляються з ПВХ (полівінілхлорид) і тканини.
ПВХ натяжні стелі встановлюють особливим способом. Така професійна установка натяжних стель в Хмельницькому від фахівців арт-студії Seven steli виконується наступним чином:

Приміщення в якому буде проводитися дана процедура, штучним шляхом нагрівають до температури 60-70 градусів за допомогою теплових гармат.


ПВХ стає еластичним і його поступово натягують на заздалегідь встановлену на стелі конструкцію.
Плівці дають охолонути, і з втратою температури вона поступово натягується, приймаючи форму ідеально рівній поверхні.
Для монтажу тканинних натяжних стель попереднього нагрівати приміщення не потрібно. Така стеля також надягають на заздалегідь підготовлену конструкцію, і натягують до необхідного стану. Такі натяжні стелі можна також замовити з доставкою до Львова.
Натяжні стелі від арт-студії «Севен» – це завжди краще якість і довговічність за доступною ціною.


3D натяжні стелі: що потрібно знати

Надзвичайною популярністю сьогодні користуються не прості натяжні стелі, а конструкції з так званим 3D-ефектом. Вони імітують об’ємне зображення, що дозволяє створити неповторний дизайн кімнати і акцентувати на стелі увагу.


3D натяжні стелі можуть бути виконані в різних колірних гамах, все обмежується лише фантазією покупця. Оригінального малюнка можна домогтися одним із таких способів:

  • імітація зображення за допомогою спеціальних художніх прийомів;
  • зміна конструкції самої стелі;
  • монтаж справжнього об’ємного малюнка.


3D натяжні стелі з об’ємним малюнком є ​​найбільш поширеними і найпростішими в монтажі. Вони виготовляються шляхом друку 3D-зображення.


В арт-студії Seven steli ви можете замовити установку натяжної стелі в Хмельницькому, Львові та Чернівцях. Компанія пропонує стелі з 3D ефектом купити за ціною від виробника.


Переваги натяжних 3D-стель:


Завдяки створенню оригінального і об’ємного зображення на стелі, в практично будь-якому приміщенні можна досягти значного візуального збільшення об’єму простору.


Сучасні натяжні стелі з 3D-ефектом відрізняються простотою в догляді.
Окремо варто відзначити довговічність якісних стель, і відмінну звукоізоляцію.


3D натяжні стелі характеризуються вологостійкість і теплоємністю. Високий рівень теплоємності забезпечується за рахунок спеціальної повітряного прошарку, яка знаходиться між натяжним і звичайним стелею.


Чому варто вибрати арт-студію Seven steli


Тут ви можете не тільки купити 3D стелі в Україні, а й замовити їх професійний монтаж у Львові, Чернівцях чи Хмельницькому.


Співробітники компанії відрізняються професіоналізмом і багато в чому є перфекціоністами. Ще на етапі розробки проекту кожен клієнт отримує обслуговування найвищого рівня.

І це все з урахуванням доступних цін на натяжні стелі від відомих європейських виробників. Щоб замовити 3D натяжні стелі, звертайтеся онлайн або по телефону. Ми пропонуємо як 3D натяжні стелі оптом і в роздріб.