Seven-steli
38 (098) 177-66-86

Команда спеціалістів “Seven steliпропонує найбільший в Україні вибір натяжного полотна, аби Ваша квартира, заміський будинок, магазин, офісне чи будь-яке інше приміщення набуло розкішно вигляду!

Більше семи років ми даруємо людям свято, надаємо щоденні барви Вашій оселі. Кожен член команди обожнює свою справу, яка завжди приносить задоволення: задоволення від спілкування з Вами, любі клієнти, задоволення від праці над новим проектом, від плідної, клопіткої роботи. Неабиякий заряд емоцій отримуємо від Ваших посмішок по завершенні замовлення.

Seven steli всілякими способами щоразу удосконалює майстерність персоналу. Ми завжди вчимося новому, опановуємо новітнє обладнання, розробляємо власні проекти. Кожна людина — це, перш за все особистість, зі своїми вподобаннями та власними переконаннями, і тому Seven steli до кожного клієнта має абсолютно індивідуальний підхід.

Наш досвід дозволяє з упевненістю сказати, що в області роботи з натяжними стелями ми знаємо все! Професійний монтаж натяжної стелі виконуємо швидко та якісно, без доставляння будь-якого дискомфорту для Вашої сім’ї.

Надійні професійні матеріали використовуємо в трьох регіонах України: Хмельницька, Львівська та Чернівецька області. Ми даруємо тільки найкращу якість натяжних стель своїм клієнтам, використовуючи полівінілхлоридну плівку, доставлену нам з країн Європи, яка має ряд переваг над дешевими китайськими та вітчизняними матеріалами.

Seven steli гарантує Вам:

* цілковиту стійкість до впливу ультрафіолету;

* 100%-ва відповідність екологічним нормам. Всім відомо, що не якісний пластик виділяє шкідливі випаровування, яким будете змушені дихати Ви та Ваші діти, тому на матеріалах краще не заощаджувати;

* за будь-яких температурних коливань гарантуємо абсолютне зберігання структури;

* завдяки системі фотодруку графічні зображення на Вашій стелі завжди залишатимуться в первинному вигляді;

* насичена кольорова гама радуватиме око за будь-яких умов, а все через те, що натяжне полотно не просто фарбоване, а виготовлено з натурального кольорового матеріалу, зі справжніми кольоровими волокнами. Про що іще варто згадати, так це про відтінки: вони справді неймовірні та на значний порядок відрізняються від дешевих виробників;

* наша організація також дарує бонуси. Замовивши натяжну стелю через сайт або зателефонувавши до Seven steli, послуги з доставки виконуємо абсолютно безкоштовно.

Також, при замовленні Ви безкоштовно:

* отримаєте консультацію дипломованого спеціаліста, щодо встановлення, монтажу конструкцій для натяжної стелі в найрізноманітніших приміщеннях. Грамотний дизайнер безкоштовно допоможе визначитися з кольором та запропонує гарні варіанти, розроблені індивідуально під Вашу кімнату;

* отримаєте виїзд хмельницького, чернівецького, львівського (відповідно до місця проживання), майстра для здійснення замірів стелі;

* отримаєте каталог всеможливих кольорових зразків натяжного полотна та повний каталог фактур. Ви самостійно, на власне вподобання зможете обрати глянцеву, сатинову чи матову плівку;

* надаємо всі розрахунки: розміри, затрати матеріалів на м² та детальний прайс. Грамотну калькуляцію гарантуємо!

Досить актуальними сьогодні є натяжні стелі з графічним дизайном та змішаним кольоровим принтом. Все більше людей бажають бачити чисте небо та схід сонця не тільки за вікном, а й в себе вдома…лежачи на дивані спостерігати за тваринами, розглядати природу, а отже, метод фотодруку не втрачає популярність, навпаки, набирає розмаху.

Фантазія наша безмежна і ми, команда Seven steli, впевнені, що Ваша також. Спільними зусиллями нам обов’язково вдасться відтворити омріяні задуми. З нашим новітнім обладнанням та якісними матеріалами, з вашими роздумами, пропозиціями та розумінням ми неодмінно зробимо велику справу — надамо оселі затишок а офісу супер-креативний дизайн, та ще й такий, що конкуренти позаздрять.

З кожним новим замовленням ми стаємо грамотнішими спеціалістами в даній сфері, тому зберігаємо за собою право стверджувати: Ми є кращими! Завітайте на сайт “Seven steli” та закріпіть в оселі щоденні барви всупереч прогнозам!

Вероніка

Тут ціна дешевше і за центровку шва не беруть грошей

Замовили стелю тиждень тому, зробили все раніше ніж обіцяли, питань по якості взагалі нема…Персонал дуже відкритий, і відзивчивий… Ставлю оцінку 4 щоб не гордились…))

Ігор