23 Липня 2020

ПЕРЕВАГИ та НЕДОЛІКИ гарпунної системи натяжних стель

ПЕРЕВАГИ та НЕДОЛІКИ гарпунної системи натяжних стель

Привіт, друзі, раді що Ви продовжуєте знайомство з нами і якщо Ви завітали саме сюди — однозначно, бажаєте дізнатися більше про гарпунний метод монтажу натяжної стелі. В одній з раніше опублікованих статей ми згадували про дану методику, а ось зараз трішки поглибимо спільні знання і розглянемо переваги та недоліки гарпунного способу установки ПВХ плівки.

Переваги гарпунного монтажу полівінілхлоридної плівки.

* Найбільшою перевагою установки даним способом є стовідсоткова надійність та витривалість кріплення. Жодна інша методика не надає таких гарантій, як гарпунна від компанії SevenSteli. Сам гарпун є настільки витривалим, що навіть якщо сусіди зверху заллють Вас водою, він запросто витримає навантаження від 60 до 100 літрів води на м².

* Наступною перевагою є швидкість та зручність монтажу. Завдяки цьому робочий процес займає декілька годин, а не днів, що не спричинить дискомфорту.

Гарпунний метод також запобігає утворенню складок, оскільки гачкоподібна стрічка, яку приварюють на виробництві спеціальним обладнанням, є цілком рівномірною зі всіх сторін вирізаного полотна.

* Завдяки такому способу, з часом, стеля не провисає та не піддається деформації.

Гарпунна система монтування дозволяє нашим майстрам виконувати найскладніші дизайни стелі, в тому числі й дворівневі розшарування.

* Якщо Вам наскучила стеля, Ви просто вирішили змінити колір чи фактуру, припустимо, глянець замінити на сатин, то завдяки гарпунному методу установки демонтувати її буде досить просто, як частково так й повністю. Отож, забажали переклеїти шпалери — не стримуйте бажання!

ПВХ-полотно від європейських виробників, яке ми використовуємо в роботі, завжди й повсюди доставляють триметровими рулонами. З цього стає зрозуміло: якщо об’єкт має велику квадратуру, то виконати цільний монтаж натяжної стелі, без всіляких прогалин та доріжок не вдасться, адже триметрове полотно розтягти на 200 квадратів просто неможливо. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходить гарпунна система. Завдяки їй можна як поєднувати декілька кольорів, так й без ускладнень декодувати величезні приміщення (кінозали, басейни, торгові центри). Погодьтесь, це й справді суттєва перевага.

На жаль, але так само як в будь-яких інших справах, гарпунна система несе невеличкий ряд недоліків. Хоч недоліки й незначні, але ж факт залишається фактом.

Недоліки гарпунного монтажу натяжного полотна:

* варто зауважити, що за малої висоти в приміщенні (розповсюджено в сучасних новобудовах) гарпунна система, для багатьох власників є не зовсім зручною, оскільки ширина профілю та самого гачка-гарпуна становить 5см від стелі. Якщо Ви готові до 5-сантиметрового зменшення висоти, тоді дискомфорту не буде.

* наступним недоліком є те, що гарпунна система монтажу натяжної стелі підходить лише для полівінілхлоридної плівки. Якщо забажаєте використати полотно інакшого складу, дещо гіршого та, відповідно, дешевшого виробництва, то гарпунна методика не підійде, саме тому радимо не заощаджувати. Для кріплення тканинної поверхні, доведеться також обрати інший спосіб, оскільки приварити гарпун до тканини просто неможливо.

* ціна. Через простоту кріплення, надійність та легкий демонтаж, ціна гарпунного монтажу стелі є найдорожчою серед інших, тому даний пункт відносимо до недоліків, хоча плюсів набагато більше і прайс того вартує.

Ось так коротенько, усього в декілька пунктів розповіли про гарпунний спосіб монтажу натяжної стелі. Цікавить більше — слідкуйте за новинами на Seven Steli!